Щецинський Університет, Щецин

Щецинський університет

Щецинський Університет є найбільшим університетом регіону. Понад 20 тисяч студентів, 11 факультетів, бдизько 60 напрямків навчання, співпраця з 120-ма вузами Європи, 160 наукових товариств, різноманітні спортивні команди, театральний гурток та музичні групи, допомога в плануванні професійної кар’єри, співпраця з понад 400-ми крупними працедавцями – все це Щецинський Університет! В розпорядженні університету є чотири гуртожитки, місцем в яких забезпечуються всі бажаючі студенти. Оплата за місце складає від 260 до 400 злотих в залежності від кількості проживаючих. Ласкаво просимо на навчання до Щецинського Університету!

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Щецинський Університет?

Global Communication на англ.мові, управління державними установами та public relations, Economics and IT applications на англ.мові, іберистика та скандинавістика – всі ці та багато інших спеціальностей вивчають у Щецинському Університеті!

pointer

Польща, Західнопоморське воєводство

cost

Вартість навчання:
620 - 2860 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)

Виникли запитання?

Замовте консультацію у нашого спеціаліста

Замовити консультацію