Щецинский Университет у Польщі

Щецинський університет

Щецинський Університет рахується одним з самих популярних польських державних закладів та найбільшим у Західнопоморському воєводстві. На даний момент він має право автономного університету і є дійсним членом Європейської Асоціації Університетів (EUA).

Щецинський державний університет пропонує отримати освіту в одному із 11 факультетів (польською чи англійською) за наступними напрямками:

 • гуманітарний, 
 • технічний, 
 • природничий, 
 • філологічний,  
 • соціально-економічний.

У стінах Університету Щецина викладають біля 1000 кваліфікованих практиків та науковців, навчаються біля 14000 студентів, серед яких 120 – іноземці. У іноземців самими популярними є наступні спеціальності: економіка, туризм, філологія, право та рекреація. Саме тут всі студенти, в тому числі іноземці, мають можливість взяти участь у рамках польської програми MOST або міжнародної програми Erasmus+, адже партнерами Щецинського Університету є понад 200 вищих навчальних закладів по всьому світу.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Щецинський Університет?

Щецин за останніми статистичними даними вважається найкращим містом у Польщі для пошуку місця стажування чи роботи, адже тут один з найнижчих рівнів безробіття. У місті функціонують численні ІТ-компанії та представництва міжнародних корпорацій. 

Навчання для іноземців у Щецинському державному університеті є платним і стартує від 620 євро. Університет має п’ять власних гуртожитків, де щорічно проживають до 1800 студентів.

Також для студентів пропонується відвідування різнопланових гуртків, таких як наукові кола, власне видавництво, спортивна асоціація, академічний хор, філії міжнародних організацій AIESEC, ELSA і активне самоврядування.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Західнопоморське воєводство

cost

Вартість навчання:620 - 2860 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.