Курси Вивчення Польської Мови Онлайн по Скайпу

Про курс
Зміст

  Потрібно терміново вивчати польську мову? Не маєш часу відвідувати курси, шукати уроки, підручники самостійно? Хочеш вивчити польську мову вдома тоді, коли тобі зручно?

  Вивчення польської мови по скайпу – найбільш зручний спосіб набуття знань. Ми вже багато років проводимо курси польської мови онлайн, які найбільше користуються пополярністю серед молоді, яка планує тривале перебування в Польщі, пов’язане з навчанням чи роботою. Серед переваг уроків польської мови по скайпу:

  • можливість навчатися не виходячи з дому, без втрат часу на дорогу;
  • невеликі групи по 6-7 учнів з індивідуальним підходом та персональними завданнями;
  • зручний час навчання, що обирається за домовленістю;
  • оперативний  зворотній зв’язок;
  • провідні педагоги-науковці, котрі мають великий теоретичний і практичний досвід викладання польської мови по скайпу, враховуючи особливості засвоєння польської мови українцями;
  • доступна вартість навчання.

  Рівні Володіння Польською Мовою

  Існюють різні рівні володіння польською мовою, в залежності, для яких цілей потрібні  курси польської мови. У польській мові визнається уніфікована система визначення рівнів володіння мовою. Ці рівні позначаються латинськими буквами A, B, C, де рівень А є найнижчим.  Додатково до цього, кожен рівень ще ділиться на дві категорії – 1 і 2. Тобто, кожен рівень буде позначатися наступним способом – А1 або А2, В1 або В2 і С1 або С2. Кожен рівень відповідає певним вимогам щодо словникового запасу, знання граматичних і синтаксичних конструкцій, вміння читати, розмовляти, писати, сприймати мову на слух.

  Рівень А1 – початковий рівень знання мови. Незважаючи на те, що цей рівень є найнижчим, він є й найскладнішим, адже на цьому етапі людина починає навчання з нуля. Що потрібно засвоїти на цьому рівні? Прості синтаксичні конструкції і елементарну граматику,  вміти сприймати нескладні тексти на слух, розповісти про себе простими реченнями і читати без помилок. Словниковий запас цього рівня складає близько 1000 польських слів. Іноземець повинен вміти підтримувати розмову на побутові теми, ставити нескладні питання.

  Рівень А2 – другий рівень базової польської мови. На цьому рівні іноземець уже може підтримати розмову і розуміти співрозмовника,  при цьому потрібно граматично правильно висловлюватися: правильно вживати відмінки, числа, роди і дієвідміни. Кількість вивчених слів доходить до 2000, формуються навички письма.

  Рівень В1 – є третім рівнем володіння польської мови і першим з двох проміжних рівнів. На цьому рівні словниковий запас повинен бути не менше 2500 слів, граматичні помилки повинні бути зведені до мінімуму. Людина повинна вміти самостійно і без помилок описати події і свої плани, поговорити на загальні теми, а також добре розуміти співбесідника й упевнено відповідати на запитання.

  Рівень В2 – це четвертий рівень володіння мовою, який дає можливість достатньо вільного спілкування. Словниковий запас складає близько 4000 слів. Граматичні помилки зведені до мінімуму, у тому числі у писемній мові. На цьому рівні іноземець має сприймати складні тексти різної тематики та  розуміти різницю в стилях мовлення.

  Рівень С1 – прогресивний рівень володіння мовою, який дає розуміння складних текстів, прихованих  значень, гумору тощо. Іноземець повинен вміти практично вільно розмовляти, без особливих труднощів знаходити правильні формулювання для різних сфер і тем.  Він користується добре структурованими, докладними усними або письмовими реченнями, грамотно використовує фразеологізми, розуміє архаїзми, орієнтується в існуючих діалектах і вміє їх розрізняти.

  Рівень С2 – це рівень володіння мовою як рідною.

  Отже, кожен рівень має певні особливості і вимагає різної мети і різних методик викладання. Усе це враховують наші курси польської мови по скайпу.

  Хочеш статити студентом у Польщі – дізнайся як подати документи на навчання

  Курс 0-В2

  Цей курс підійде тобі, якщо ти зовсім не знайомий з польською мовою, але плануєш працювати чи навчатися в ліцеї, технікумі або університеті Польщі.

  Заняття передбачають вивчення граматики, лексики, читання, аудіювання, мовлення, письмо. Курс, крім занять з викладачем, підкріплений підручниками, індивідуальними домашніми завданнями і, звичайно, контролем. В кінці курсу проводиться тестування для підтвердження рівня знань для отримання відповідного сертифікату.

  Для організації вивчення мови пропонуємо чотири основні рівні володіння мовою:

  • Елементарний користувач (А1, А2). А1 «Інтродуктивний» (Відкриття), А2 «Вступний».
  • Незалежний користувач (В1, В2). В1 «Достатній» (пороговий), В2 «Просунутий» (високий).

  Цей курс вивчення польської мови он-лайн становить 200 академічних годин, заняття проводяться 2-3 рази на тиждень протягом 7-8 місяців.

  Курс А1-В2

  Якщо ти вже починав вивчати польську мову, маєш розмовну практику, але тобі треба вдосконалити знання для подальшого навчання в Польщі, цей курс для тебе підійде ідеально.

  До даниого курсу також входить повний мовний комплекс, підручники, викладач, контроль, завдання та отримання сертифікату відповідного рівня по закінченню.

  Для організації вивчення мови пропонуємо три основні рівні володіння мовою:

  • Елементарний користувач А2 «Вступний».
  • Незалежний користувач (В1, В2). В1 «Достатній» (пороговий), В2 «Просунутий» (високий).

  Тривалість цього курсу – 150 академічних годин, тобто 5-6 місяців за умови 2-3 занять на тиждень.

  Курс С1

  Це серйозний рівень знання мови, який дає значні привілеї для українців, котрі хочуть навчатися в Польщі: з цим рівнем ти можеш навчатися у польських вищих навчальних закладах безкоштовно.

  Але, звичайно, і вимоги тут значно серйозніші: це має бути володіння польською мовою майже як рідною, тому курс передбачає високий стартовий рівень знань і спрямований на вдосконалення і підготовку до екзамену, який проводить Польська національна комісія.  Викладачів в Україні, які мають відповідний фах для підготовки до цього екзамену, небагато, тож наявність такого співробітника – ще одне підтвердження рівня нашої компанії.

  Цей курс триває 100 академічних годин, заняття 2 рази на тиждень протягом 3-4 місяців.

  У вартість курсів входить:

  • Сучасні підручники польської мови
  • Зошити для занять та самостійної роботи
  • Дидактичні матеріали
  • Аудіо та відео навчальний контент
  • Тестування для визначення рівня володіння мовою
  • Сертифікат, що підтверджує знання польської мови відповідного рівня
   (Якого достатньо для вступу до університетів Польщі)

  Пройшовши всі рівні курсу, ви зможете:

  Розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів;

  Висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних із пошуком засобів вираження;

  Ефективно і гнучко користуватися мовою у суспільному житті, навчанні та роботі;

  Чітко, логічно, детально висловлюватися на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами.

  Наші Викладачі

  Зоряна ВисоцькаЗоряна Висоцька – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки Одеського національного економічного університету. Педагогічний стаж – 19 років. Викладач польської мови як іноземної, української мови. Сфера наукових інтересів – стилістика польської та української мови, стилістика наукового тексту. Автор понад 50-ти наукових та науково-методичних праць. Учасниця багатьох міжнародних, всеукраїнських конференцій та симпозіумів (Чехія м. Оломоуць, Грузія м. Тбілісі, Білорусь м. Мінськ). Довгий час співпрацює з нашою компанією і успішно проводить польські курси он-лайн.

  Оксана ЯворськаОксана Яворська – старший викладач кафедри мовної та міжкультурної комунікації Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. 17-літній досвід викладання польської мови як іноземної в суботній польській школі, в приватній школі іноземних мов та в університеті. Автор 3 методичних посібників з польської мови для студентів-полоністів. Має цікаві розробки уроків польської мови по скапу.

  Мацькович МаріяМарія Мацькович –  кандидат філологічних наук Інституту модернізації змісту освіти МОН України, методист вищої категорії. Тема наукового дослідження – забезпечення викладання та вивчення польської мови як рідної та іноземної у школах та вишах України. Автор програм з польської мови як рідної та іноземної, затверджених МОН України.

  Загальна Інформація та Вартість Навчання

  0-B2 200 акад. год. 10700 грн (оплата частинами 6700+4000) 2 рази в тиждень по 2 акад. год. 7-8 місяців
  C1 100 акад. год. 7500 грн (оплата частинами 4500+3000) 2 рази в тиждень по 2 акад. год. 3-4 місяці
  Для абітурієнтів, які подають документи через проект START LIGHT та МОК ЗНИЖКА -500 грн до 31.12.2020 р.

  Виникли питання, який курс польської мови обрати, ми з радістю допоможемо тобі.