Ви зараз тут! :)

Апостилізувати освітні документи – https://apostille.in.ua/ua/

Зробити переклад присяжним перекладачем Республіки Польщі необхідних документів (атестат+додаток з апостилями або Диплом+додаток з апостилями, Довідка з Міністерства Освіти І категорії, медична довідка, необхідні заяви від батьків для неповнолітніх).

Отримати довідку з Міністерства освіти про можливість навчатись в вищих навчальних закладах

Привезти особисто оригінали документів, яких не вистачало при першій подачі

Замовивши пакет "Документ" ви можете не переживати стосовно оформлення Ваших документів на вступ

Детальніше

Рішення Ректора про зарахування відбувається з 15 липня до 20 серпня залежно від навчального закладу. Засвідчення про зарахування ми надсилаємо Новою поштою, або власноруч Ви можете отримати в офісі.

Самостійно, або скориставшись послугою "Організований виїзд"

Детальніше

Як Подати Документи для Навчання в Польщі

Бажаєте подати документи на вступ до Польщі через інтернет?  Процедура підготовки документи до ВНЗ стандартна і включає в себе декілька етапів.

Як правильно подати документи на вступ?

1 крок – Ознайомитись з переліком документів, необхідних для вступу в обраний Вами університет в Польщі.

2 крок – Зареєструватись на сайті.

Після проходження реєстрації з Вами зв’яжеться представник проекту START LIGHT.

Ви отримаєте перелік документів на навчання в Польщі та необхідні заяви, для подачі першого пакету документів, підготуєте їх та привезете в центральний офіс START LIGHT (Рівне, Дорошенка 2).

3 крок – підготовка документів у ВНЗ – Ви можете скористатися двома способами:

  1. Підготовку документів можна організувати самостійно та прислати або привезти готові документи в центральний офіс до 10.07.2019. Після вказаної дати Ви можете подавати документи, лише на другий, третій набір оголошений в університеті (на напрямки, де є недобір).Для вступу в університети Республіки Польщі необхідно:
    • апостилізувати освітні документи – https://apostille.in.ua/ua/;
    • отримати довідку з Міністерства освіти про можливість навчатись в вищих навчальних закладах;
    • зробити переклад присяжним перекладачем Республіки Польщі необхідних документів (атестат+додаток з апостилями або Диплом+додаток з апостилями, Довідка з Міністерства Освіти І категорії, медична довідка, необхідні заяви від батьків для неповнолітніх).
  2. Ви можете скористатись можливістю та замовити цю послугу у нас.

4 крок. Подати документи на вступ в проект START LIGHT до 10.07.2020

Привезти оригінали документів у внз, яких не вистачало при першій подачі.

  1. для тих, хто обрав самостійний шлях до 10.07.2020 потрібно надати – Сертифікат зі знання польської мови, оригінали освітніх документів з апостилем та перекладом присяжним перекладачем Республіки Польщі, а також оригінали та переклади медичної довідки, довідки з Міністерства Освіти, Заяви від батьків для неповнолітніх.
  2. для тих, хто замовив Пакет Документ, ваші підготовлені документи будуть знаходиться в проекті START LIGHT.

5 крок. ЗАРАХУВАННЯ В СТУДЕНТИ.

Рішення Ректора про зарахування відбувається з 15 липня до 20 серпня (дата прийняття рішення залежить від університету та освітнього рівня. Засвідчення про зарахування ми надсилаємо Новою поштою, або власноруч Ви можете отримати в офісі. Для виїзду в Польщу на навчання потрібна національна віза 365 днів перебування в Польщі, яка надається на підставі засвідчення про зарахування. Детальна інформація – http://www.vfsglobal.com/poland/ukraine/. Для вчасного приїзду на навчання необхідно узгодити дату заселення в гуртожиток (як правило поселення в гуртожитки відбувається з 25-27 вересня)та поїхати на навчання. Можна скористатись організованим виїздом.

Чому подавати документи для навчання в Польщі потрібно раніше і прийом розділений на два етапи?

З огляду на стрімко зростаючу популярність навчання в Польші, зміну законодавства про вищу освіту ДЕТАЛЬНІШЕ та все більшу кількість вступників щороку, проект START LIGHT надає можливість подання заявки та первинного пакету документів на вступ до обраного польського університету вже з першого вересня попереднього року.

Деякі університети вичерпали ліміт місць для іноземців на найбільш популярні спеціальності ще в лютому.

Почерговість подання документів до ВНЗ також має неабияке значення при виборі місця проживання під час навчання.

Якщо Ви серьйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі, то не варто зволікати з рішенням, оскільки щодня сотні іноземців подають заявки на вступ до Польщі

Завдяки цьому абітурієнт може бути впевненим, що для нього буде “заброньоване” місце в навчальному закладі та на факультеті, що його цікавить, а також матиме більше часу для належного приготування до процедури вступу.