Університет Миколи Коперніка в Торуні

Університет Миколая Коперника

Університет Миколая Коперника в Торуні, заснований у 1945 році, сьогодні є одним із найбільших державних вищих навчальних закладів Польщі і нараховує 17 факультетів, серед них – 3 медичних у Медичному колегіумі в Бидгощі. В Університеті навчається близько 30 тисяч студентів.

В освітній пропозиції університету більш як 80 напрямів, близько 100 спеціальностей і понад 50 післядипломних курсів.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет Миколая Коперника?

Широке міжнародне співробітництво та серйозні наукові дослідження відкривають безмежні можливості для студентів.

Навчальний заклад має потужну дослідницьку інфраструктуру, серед них Крайову лабораторію атомної, молекулярної та оптичної фізики, Центр квантової фізики, Міждисциплінарний центр сучасних технологій. У центрі астрономії УМК в Півніцах біля Торуня розташований унікальний 32-метровий радіотелескоп. На Шпіцбергені (у Північному Льодовитому океані) діє Полярна станція УМК. Учені університету побудували оптичний томограф – суперсучасний пристрій для дослідження ока.

Бібліотека УМК налічує близько 3 млн. примірників книжок, журналів та одиниць спецфондів.

Академічний центр культури університету – один з найстаріших польських студентських клубів.

Університет Миколая Коперника є одним із 5 найкращих університетів у Польщі та потрапив у рейтинг Q5 World University Rankings (4% найкращих вишів світу).

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Куявсько-Поморське воєводство

cost

Вартість навчання:1200 - 6500 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.