Університет Миколи Коперника в Торуні

Університет Миколая Коперника

Університет Миколая Коперника в Торуні входить до п’ятірки кращих вищих навчальних закладів Польщі, адже це один з найбільших державних університетів. Університет було створено у 1945 році.

Відповідно рейтингу Perspektywy у 2018 році Університет Коперніка займає 5 місце серед класичних університетів та 11 місце серед усіх вищих навчальних закладів у Польщі. Також у 2018 році міжнародні рейтинги Webometrics та UniRank віддав цьому університету 7 місце серед інших польських університетів.

Університет Миколая Коперника у Торуні славиться висококваліфікованим викладацьким складом, адже тут працює близько 4000 викладачів, в тому числі 730 професорів і доцентів, 1000 лікарів, а також 1,3 тисячі викладачів у медичному коледжі. На 17 факультетах студенти можуть обрати спеціальність серед 80 напрямів підготовки. Наразі тут навчається біля 30 тисяч студентів, серед яких 400 іноземців із 30 країн. У всіх студентів є можливість взяти участь в різноманітних міжнародних програмах (найпопулярніша – Erasmus+), грантах та бізнес-дослідженнях.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет Миколая Коперника?

Так як у Університеті Коперника активно розвивають новітніх технології. У 2012 році було збудовано Міждисциплінарний центр сучасних технологій. Також тільки у цьому університеті є Центр квантової фізики, Крайова лабораторія атомної, оптичної та молекулярної, Центр астрономії в Півніцах біля Торуня з унікальним 32-метровим радіотелескопом. Даний навчальний заклад навіть має свою Полярну станцію, що знаходиться на Шпіцбергені у Північному Льодовитому океані. Вчені університету нещодавно побудували сучасний оптичний томограф для дослідження ока.

Бібліотека Університету Коперника у Торуні налічує близько 3 млн. книжок, журналів та інших наукових друкованих матеріалів. Тут є власний музей, академічний хор, постійно проводяться концерти та урочисті заходи.

Студенти мають можливість отримати спортивні стипендії та можуть приєднатися до Академічного спортивного союзу університету. Тут діє велика кількість спортивних гуртків, таких як волейбол, греблю, спортивне скелелазіння, баскетбол, футбол, гандбол, дзюдо, айкідо, атлетику, міні-футбол, настільний теніс і шахи.

Університет Миколи Коперника в Торуні має два кампуси та 11 гуртожитків, де проживають 3300 студентів. Медичний Коледж від Університета в Бидгощі також має свої три комфортні гуртожитки.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Куявсько-Поморське воєводство

cost

Вартість навчання:1200 - 6500 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу
  5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
  8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.