Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського – це один з найбільших приватних університетів у Польщі. Сама Академія Моджевського була заснована ще у 2000 році, а уже у 2009 році університет змінив назву на – Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського. На разі тут навчається більше 18 тис. студентів.

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського славиться великою кількістю  університетів-партнерів не тільки на території Європі, але також і в Тайвані, і в Марокко. Вищий навчальний заклад є активним учасником програми Erasmus+.  Будь-який студент може взяти участь у міжнародному студентському обміні завдяки системі трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, а також отримати додаток до диплома іноземною мовою. Академія також має право присвоювати ступінь кандидата наук з трьох наукових дисциплін, а також право на присвоєння ступеня доктора суспільних наук в дисципліні юриспруденції. Саме тут можна здобути англомовне навчання, як на бакалавраті, так і на магістратурі, а також MBA-навчання.

Start Light пропонує унікальну можливість скласти мовний екзамен з польської мови на платні та безоплатні програми навчання та отримати Сертифікат про знання польської мови (Certyfikat znajomości języka polskiego) для вступу до Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського. Вартість іспиту всього 800 грн.

Достатньо подивитися на численні підтвердження високої якості навчання, щоб зрозуміти, що Краківська Академія Моджевського достойно зайняла своє місце серед провідних вищих навчальних закладів Польщі.

 1. Згідно рейтингу агентства Perspektywy, Академія вже багато років поспіль займає перше місце серед приватних ВНЗ в Малопольському воєводстві. 
 2. У травні 2007 року Академія здобула 1-е місце в рейтингу «Регіональна ліга недержавних вузів Малопольського воєводства». 
 3. У квітні 2009 року вп’яте підтвердила сертифікат «Вища школа, яка заслуговує на довіру» від Академічного інформаційного центру.
 4. У 2015 році академія здобула спеціальну нагороду – Аванс Року. 
 5. У 2016 році зайняла 6 місце серед усіх приватних вищих навчальних закладів у Польщі.
 6. За рівнем затребуваності випускників серед провідних роботодавців Польщі Академія стабільно посідає третє місце.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Краківську Академію?

У Краківська Академії є власний сучасний кампус, до якого входять:

 • університетська адміністрація 
 • комп’ютерні класи 
 • кафе 
 • магазини
 • медичні заклади 
 • тренажерний зал
 • бібліотеки
 • студентські організації 
 • телевізійна студія 
 • художня галерея 
 • університетський готель. 

Краківська Академія пропонує навчання на 7 факультетах по 20 напрямках з більше ніж 80 спеціальностями. Для кращих студентів тут передбачена можливість від другого року навчання отримувати стипендію або Премію ім. Анджея Фрича Моджевського. Також студентам надається матеріальна допомога, така як соціальні стипендії, стипендії за видатні результати в навчанні і спорті, спеціальні стипендії для осіб з обмеженими можливостями та стипендія для оплати проживання. Також для творчих абітурієнтів Академія з 2019 року відкрила новий напрямок навчання “Акторство”, який уже має шалену популярність.

Кампус Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського розташований неподалік залізничного- і автовокзалу, а також міжнародного аеропорту. Академія розташована в самому центрі міста на березі Вісли. Вартість навчання для іноземних студентів невисока, ціни зазвичай стартують від 550 євро за семестр. Хоча даний навчальний заклад немає власних гуртожитків, Start Light допоможе із забезпеченням студентів місцями в хороших гуртожитках за ціною нижче ринкової.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Малопольське воєводство

cost

Вартість навчання:1100 - 6400 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.