Стипендіальні програми «Полонія-І» та «Полонія ІІ» від NAWA

Пакет «Документ – Магістр»

Відповідно до ст. 19 п. 1 Закону від 7 липня 2017 року про Національне агентство академічних обмінів (Журнал законів 2017 року, пункт 1530, з поправками) Директор Національного агентства академічних обмінів (NAWA) оголосив конкурс на участь у програмі стипендій для польської діаспори:

  • навчання на бакалавраті та неподільній магістратурі,
  • навчання на магістратурі.

Стипендіальна програма для Польщі є частиною «Урядової програми співпраці з польською діаспорою і поляками за кордоном» і спрямована на те, щоб дати можливість польській молоді навчатися в Польщі та покращити свої знання польської мови та наукового рівня в польському середовищі. Програма надає можливість закінчити перший рівень (бакалаврат) , неподільну магістратуру та магістратуру польською мовою в університетах, підпорядкованих Міністерству науки і вищої освіти, з щомісячною платою за освіту та щомісячною стипендією NAWA для покриття витрат на проживання в Польщі.

Кандидати можуть подавати заявки в Програму на вступ на всі напрямки навчання, які проводяться в державних вищих навчальних закладах під керівництвом Міністерства науки і вищої освіти, за винятком філологічних спеціальностей, тобто іноземної філології та прикладної лінгвістики, за винятком польської та класичної філології. Крім того, Програма передбачає участь стипендії NAWA в щорічному підготовчому курсі, що передує вивченню в Польщі для людей, які не закінчили середню школу або перший цикл з польською лекцією.

Бажаєш вивчити польську мову?

Примітки:

Оголошений набір для першого циклу та уніфікованих магістерських студій включає також підбір для художнього навчання в державних університетах, підпорядкованих Міністерству культури та національної спадщини, а також медичним факультетам державних університетів, які підпорядковуються Міністрові охорони здоров’я. Міністр культури та національної спадщини, а також міністр охорони здоров’я визначають окремі умови та правила реалізації Програми у відношенні до університетів, що знаходяться під їхнім підпорядкуванням, включаючи детальні правила прийому для цих досліджень та розмір стипендій.

Що стосується прийому до програми Другої ступені, то хотілося б відзначити, що він також застосовується до кандидатів, які подають заявки на навчальні програми, починаючи з літнього семестру навчального року 2019/2020. Особи, які закінчують перший цикл навчання в зимовому семестрі 2019/2020 рр. І бажаючи продовжити навчання на другому циклі навчання з наступного семестру, тобто літнього семестру 2019/2020 рр. Ви не зможете подати заявку на отримання стипендії до наступного року.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Оголошення про проведення конкурсу можна знайти на веб-сайті NAWA www.nawa.gov.pl.

Конкурс заявок в стипендіальну програму для польської громади проводиться з 11 лютого по 31 березня 2019 р 15:00 Центральноєвропейський час тільки в електронному вигляді в системі NAWA, доступному за адресою https://programs.nawa.gov.pl/login. Подача заявки після цієї дати неможлива.