Вища школа економіки в Радомі

Вища школа економіки в Радомі

Академія Економіки в Радомі (Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu) була заснована в 1998 році як недержавний вищий навчальний заклад. На сьогоднішній день – це найбільший вуз в радомському регіоні, що постійно вдосконалюється, і в якості свого головного завдання бачить підготовку кваліфікованих менеджерів для бізнесу, адміністрації та громадських організацій, здатних до ефективних рішень і успішного керівництва.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Вищу школу економіки в Радомі?

Навчання в університеті спрямоване не лише на опанування студентами спеціальними знаннями. Велика увага приділяється формуванню світоглядних позицій, що базуються на дотриманні прав людини, патріотизму, демократії та відповідальності за добробут суспільства і держави. Академія проводить навчання польською та англійською мовами за 7 напрямками. Працюючи за некомерційною програмою Європейського союзу «ERASMUS», Академія надає своїм студентам можливість провести один або два семестри навчання в одному з 100 іноземних вузів в 17 країнах Європи.

pointer

Польща, Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:
900 - 1120 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)

Виникли запитання?

Замовте консультацію у нашого спеціаліста

Замовити консультацію