Університет Бізнесу, Варшава

Варшавський Університет Бізнесу

Варшавський Університет Бізнесу-це приватний університет, який працює на ринку освіти вже кілька років. WWSB був заснований в 2001 році і з тих пір користується незмінним інтересом у студентів, запропонувавши кандидатам багате і продумана пропозиція навчання на декількох спеціальностях. До 30 вересня 2017 року. університет діяв під ім’ям Вищої Школи Бізнесу та Адміністрації в Лукові. З 1 жовтня 2017 року. місцезнаходженням вузу є Варшава.

Університет реалізує сучасні програми навчання, орієнтовані на практичну підготовку випускників для роботи за спеціальностями, як в країні, так і за кордоном. В даний час дуже важливою є універсальність і гнучкість в підході до виконуваної роботи – тому в WWSB все ще пристосовує пропозицію навчання і методику викладання до потреб ринку, одночасно піклуючись про комфорт роботи і навчання.

pointer

Польща, Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:
960 - 3800 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)