Подати документи

З чого почати?

1 крок – Ознайомитись з переліком документів, необхідних для вступу в обраний Вами університет.

2 крок – Зареєструватись.

Після проходження реєстрації з Вами зв’яжеться представник проекту START LIGHT.

Ви отримаєте перелік документів та необхідні заяви, для подачі першого пакету документів, підготуєте їх та відправите Новою поштою або привезете в центральний офіс START LIGHT (Рівне, Дорошенка 2).

3 крок – підготовка документів.

 1. Підготовку документів можна організувати самостійно та прислати або привезти готові документи в центральний офіс до 10.07.2019. Після вказаної дати Ви можете подавати документи, лише на другий, третій набір оголошений в університеті (на напрямки, де є недобір).

  Для вступу в університети РП необхідно:

  • апостилізувати освітні документи – https://apostille.in.ua/ua/;
  • отримати довідку з Міністерства освіти про можливість навчатись в вищих навчальних закладах;
  • зробити переклад присяжним перекладачем Республіки Польщі необхідних документів (атестат+додаток з апостилями або Диплом+додаток з апостилями, Довідка з Міністерства Освіти І категорії, медична довідка, необхідні заяви від батьків для неповнолітніх).
 2. Ви можете скористатись можливістю та замовити цю послугу у нас.

4 крок. Подати документи в проект START LIGHT до 10.07.2019

Привезти або надіслати оригінали документів, яких не вистачало при першій подачі.

 1. для тих, хто обрав самостійний шлях до 10.07.2019 потрібно надати – Сертифікат зі знання польської мови, оригінали освітніх документів з апостилем та перекладом присяжним перекладачем РП, а також оригінали та переклади медичної довідки, довідки з Міністерства Освіти, Заяви від батьків для неповнолітніх.
 2. для тих, хто замовив Пакет Документ, ваші підготовлені документи будуть знаходиться в проекті START LIGHT.

5 крок. ЗАРАХУВАННЯ В СТУДЕНТИ.

Рішення Ректора про зарахування відбувається з 15 липня до 20 серпня (дата прийняття рішення залежить від університету та освітнього рівня. Засвідчення про зарахування ми надсилаємо Новою поштою, або власноруч Ви можете отримати в офісі.

6 крок. Відкриття візи.

Для виїзду в Польщу навчання потрібна національна віза 365 днів перебування в Польщі, яка надається на підставі засвідчення про зарахування. Детальна інформація – http://www.vfsglobal.com/poland/ukraine/

7 крок. Виїзд на навчання.

Для вчасного приїзду на навчання необхідно узгодити дату заселення в гуртожиток (як правило поселення в гуртожитки відбувається з 25-27 вересня)та поїхати на навчання .Можна скористатись організованим виїздом

Чому подавати документи потрібно раніше і прийом розділений на два етапи?

З огляду на стрімко зростаючу популярність навчання в Польші, зміну законодавства про вищу освіту ДЕТАЛЬНІШЕ та все більшу кількість вступників щороку, проект START LIGHT надає можливість подання заявки та первинного пакету документів на вступ до обраного польського університету вже з першого вересня попереднього року.

Деякі університети вичерпали ліміт місць для іноземців на найбільш популярні спеціальності ще в лютому.

Почерговість подання документів також має неабияке значення при виборі місця проживання під час навчання.

Якщо Ви серьйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі, то не варто зволікати з рішенням, оскільки щодня сотні іноземців подають заявки на вступ до польських університетів.

Завдяки цьому абітурієнт може бути впевненим, що для нього буде “заброньоване” місце в навчальному закладі та на факультеті, що його цікавить, а також матиме більше часу для належного приготування до процедури вступу.