Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині

Західнопоморський технологічний університет

Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині один з самих популярних державний технічних університетів у Польщі. Хоча університет заснований лише у 2009 році, велика кількість випускники цього навчального закладу працюють в провідних компаніях та корпораціях, таких як GRUPA AZOTY, ELKEM Bremanger, Intel, Creative Minds Group Sp. z o.o., TVP S.A. та інших.

Наразі Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині має 10 факультетів по 47 напрямкам. Даний вищий навчальний заклад може похизуватися технічною базою із 2300 викладачів, які навчають близько 15000 студентів, на таких академічних напрямках, як бакалавр, інженер-магістр, аспірант та післядипломне навчання. Західнопоморський Університет регулярно проводить наукові дослідження у галузях технічних наук, економіки, біології, хімії, сільського господарства і математики, що є його основною метою діяльності.

Кожен студент Технологічного Університету отримує можливість взяти участь в обмінних програмах місцевого та міжнародного рівнів. Наприклад, програма MOSTECH пропонує співпрацю з численними вищими навчальними закладами Польщі, а програми Erasmus+, IASTE, DAAD – з університетами багатьох інших країн. Також, Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині один із небагатьох, що має двосторонню угоду з OITA University в Японії по обміну студентами.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Західнопоморський технологічний університет?

Західнопоморський Університет пропонує своїм студентам численне дозвілля – спортивні гуртки, наукові кола, хор, студентське радіо, видавництво та самоврядування.

Всі студенти забезпечуються гуртожитками, адже Університет має у своїй власності 7 гуртожитків, де вартість проживання залежить від стандарту кімнати.

Приблизна вартість проживання в одномісній кімнаті від 385 злотих до 405 злотих в місяць, в двомісній кімнаті – від 342 злотих до 367 злотих, в 3-місній кімнаті – від 315 злотих в місяць.

За рейтингом кращих університетів Польщі у січні 2015 року університет посів почесне 10 місце!

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Західнопоморське воєводство

cost

Вартість навчання:1050 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу
  5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
  8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.