Варшавська Вища Школа Гуманітарних Наук та Бізнесу імені Б. Пруса

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса – це єдиний польський недержавний вищий навчальний заклад, що вважається провідним у сфері журналістики з інтегрованою програмою навчання гуманітарного профілю. Університет користується популярністю не тільки серед поляків, а й серед іноземців, які тут навчаються.

Частина практичних занять на журнальському факультеті проходить в ATM Studio – який можна сміливо назвати найсучаснішим Центром кіно- та телеіндустрії. Цей центр відповідає світовим стандартам та використовує сучасні нанотехнології, які гарантують працевлаштування. Знімальні павільйони ATM Studio мають площу від 1500 м² до 800 м². Також практичні заняття проходять в редакціях популярних періодичних та інтернет-видавництв, наприклад у АТ «Польське Радіо», в Варшавській школі фотографії та графічного дизайну та в інших культурно-розважальних закладах. Слід зауважити, що викладачі університету є відомі журналісти польського радіо і телебачення та експерти з кіномистецтва і художньої фотографії.

Вищої школи гуманітарних наук ім. Б. Пруса може похизуватися такими партнерами, як  Канал Культура, Центр «Інфляндзка», АТМ – Studio, АТ «Польське радіо», Національна бібліотека, Видавництво «Беллона», Mówią Wieki та Центральний книжковий магазин ім. Б. Пруса.

Вища школа Пруса отримала схвальну оцінку Польської Акредитаційної Комісії. Слід зауважити, що серед лекторів даного університету – член Парламенту Польщі та екс-міністр іноземних справ, Кароль Карський.

Вища школа гуманітарних наук пропонує своїм студентам проживання у комфортних гуртожитках академічного комплексу «Дружба», де дорога до університету займає лише 15 хвилин. Студентське життя тут активне та різноманітне – проводяться семінари, курси, конкурси у різних країнах.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу школу гуманітарних наук ім. Б. Пруса чи Варшавський Університет Бізнесу?

Варшавський Університет Бізнесу

warszawska wyższa szkoła biznesu

Варшавський Університет Бізнесу – це сучасний приватний університет, який хоч і був заснований лише в 2001 році він користується незмінним інтересом у студентів за наступними напрямками: управління, логістика, соціологія, політологія.

Варшавський Університет Бізнесу має сучасні програми навчання, орієнтовані на практичну підготовку випускників для роботи, адже тут поєднуються всі необхідні умови для якісної освіти: інноваційна методика навчання, пристосована до актуальних
вимогам ринку праці, різні види стипендій, не дивлячись на те, що університет є приватним, наявність гуртожитку поблизу університету та матеріальна допомога за рахунок грошей міністерства освіти (є можливість отримати понад 1500 zl).

Також слід відзначити, що Університет Бізнесу отримав позитивну оцінку Польської акредитаційної комісії. Університет також на постійній основі організовує виїзди студентів в Прагу, Париж, Амстердам, в Страсбург, Нюрнберг та інші міста Європи.

Студенти Варшавський Університет Бізнесу можуть навчатися польською або англійською мовою. Для майбутнього працевлаштування університет має власне Студентське Бюро Кар’єр. Даний навчальний заклад надає можливість вступу цілий рік, оплату частинами та приємні ціни по всім напрямкам навчання. Зараз університет розташований в самому центрі міста.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:1450 - 3800 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу
  5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
  8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.