Варшавська Вища Школа Гуманітарних Наук та Бізнесу імені Б. Пруса

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса – це перший у Польщі недержавний вищий навчальний заклад, який реалізує сучасну програму інтегрованого навчання гуманітарного профілю.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса навчає і надихає.

Головна мета – це практика, а не теорія. Тому частина практичних занять відбувається в ATM Studio – у найбільшого незалежного представника кіно- і телеіндустрії Польщі (виробника таких популярних передач, як Битва голосів, Голос Польщі, серіалів: Ранчо, Отець Матеуш та реклам), у АТ Польське Радіо та різних культурно-освітніх закладах.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса систематично змінює програми навчання відповідно до ринку праці та очікувань роботодавців.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу школу гуманітарних наук та бізнесу?

Школа надає своїм випускникам шанс на працевлаштування згідно з кваліфікацією на телебаченні, радіо, у пресі, видавництвах, інтернет-порталах, Будинках культури та інших культурно-освітніх закладах.

Варшавський Університет Бізнесу

warszawska wyższa szkoła biznesu

Варшавський Університет Бізнесу-це приватний університет, який працює на ринку освіти вже кілька років. WWSB був заснований в 2001 році і з тих пір користується незмінним інтересом у студентів, запропонувавши кандидатам багате і продумана пропозиція навчання на декількох спеціальностях. До 30 вересня 2017 року. університет діяв під ім’ям Вищої Школи Бізнесу та Адміністрації в Лукові. З 1 жовтня 2017 року. місцезнаходженням вузу є Варшава.

Університет реалізує сучасні програми навчання, орієнтовані на практичну підготовку випускників для роботи за спеціальностями, як в країні, так і за кордоном. В даний час дуже важливою є універсальність і гнучкість в підході до виконуваної роботи – тому в WWSB все ще пристосовує пропозицію навчання і методику викладання до потреб ринку, одночасно піклуючись про комфорт роботи і навчання.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:1450 - 3800 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.