Вища Школа Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля в Любліні

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні

Університет Суспільно-Природничий ім. Вінцента Поля вже випустив більше ніж 10 000 студентів по таким спеціальностям, як туризм, косметологія, фізіотерапія та відпочинок.

Кожен студент може отримати освіту рівня бакалавр, магістр,а також післядипломну освіту.

Університет Вінцента Поля пропонує навчання як польською, так і англійською мовою завдяки досвідченим викладачам у різних галузях. Завдяки обмінній програмі ERASMUS кожен студент має можливість навчатися і отримувати стипендію у Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Туреччині.

Суспільно-Природничий Університет має сучасні дидактичні зали, лабораторії та спеціалізовані кабінети, біомеханіки, готельної справи, гастрономії, масажу, хімічна лабораторія, актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, наукові аудиторії туризму, географії і інформатики. Для студентів створені всі умови для відпочинку: спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ, тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, критий басейн та павільйон для спортивних ігор.Також в Університет Вінцента Поля діє спортивний клуб AZS WSSP з секціями футболу, настільний теніс, волейбол, баскетбол, гандболу, дзюдо, кікбоксинг, традиційне карате, бадмінтон, плавання, легка атлетика та аеробіка. 

Університет Суспільно-Природничий ім. Вінцента Поля має свій Академічний центр фізіотерапії, оснащений діагностичним та реабілітаційним обладнанням спеціально розроблено для студентських занять та наукової практики.

Студенти університету відпочивають в Освітньо-рекреаційному центрі „Зелена Школа” на березі Вісли на території Вжеловецького ландшафтного парку.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу Школу ім. Вінцента Поля?

Суспільно-Природничий Університет пропонує програму 2 + 1, що поєднує в собі навчання у Польщі і Великобританії (University of bedfordshire,University of Northampton) та отримати британський диплом.

Можливе проживання в комфортному гуртожитку, який є партнером університету, в якому є всі зручності:

 • Інтернет в подарунок
 • Великі і зручні 1,2,3 місні кімнати з ванною
 • Кухні на кожному поверсі
 • Холодильник в кожній кімнаті
 • Цілодобова рецепція та моніторинг
 • Локація поблизу центру міста

Приблизна вартість проживання в 3-ох місній кімнаті становить 400 злотих за місяць, в 2-ох місній кімнаті – 550 злотих за місяць, в одномісній кімнаті – 1100 злотих за місяць.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Люблінське воєводство

cost

Вартість навчання:940 - 4000 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.