Вища Школа Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля в Любліні

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP – Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie) – вищий навчальний заклад, який діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р.

Студенти вишу мають змогу отримати освіту рівня бакалавр, магістр,а також післядипломну освіту. У навчальному закладі працюють висококваліфіковані кадри. Заняття проводяться в одному з найсучасніших в Польщі наукових об’єктів.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу Школу ім. Вінцента Поля?

У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, наукові аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії і інформатики. У будинку вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Люблінське воєводство

cost

Вартість навчання:940 - 4000 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.