Вища школа банківської справи, Гданськ

Вища школа банківської справи

Вища школа банківської справи в Гданську – одна з найвідоміших шкіл бізнесу в Польщі, яка пропонує навчання за кваліфікаційними рівнями бакалваріат, магістратура, аспірантура та подипломна освіта за багатьма галузями, котрі користуються попитом у роботодавців.

Для студентів створені комфортні умови на денній або заочній формі начання.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу школу банківської справи?

Пропозиції щодо курсів і напрямів начання щороку оновлюються і вдосконалюються відповідно до вимог сучасного світу.

Школа співпрацює з зарубіжними вищими навчальними закладами в рамках програми Еразмус+ та різних міжнародних угод, що дозволяє студентам протягом навчання набути ширшого досвіду за рахунок навчання і практики у вишах усієї Європи. Тільки в стінах WSB Ви зможете здобути спеціальність «стюард/стюардеса», стати спеціалістом із права в ІТ- послугах, тестером програмного забезпечення та аналітиком великих статистичних баз (Big Data).

pointer

Польща, Поморське воєводство

cost

Вартість навчання:
870 - 1200 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)