Вища Школа Банкова в Гданську

Вища школа банківської справи

Вища школа банкова в Гданську входить в польский освітній холдинг і рахується найкращим приватним університетом Поморського воєводства. Відділення університету можна також зустріти у Гдині, Ополє, Познані, Хожуві, Щецині, Торуні, Познані, Вроцлаві і Бидгощі. Загальна кількість студентів перевищує 250 тисяч. Вища школа банкова пропонує 450 напрямків для бакалаврів та магістрів.

Згідно рейтингу польського тижневика «Wprost», Вища школа банківської справи на думку роботодавців щорічно займає перше місце серед приватних вищих навчальних закладів. Слід зазначити, що за даними провідних роботодавців, Університет банківської справи у Гданську є найкращим у Поморському регіоні.

«Подвійний диплом» від Вищої школи банківської справи

Також Вища школа банкова пропонує отримати «Подвійний диплом». Тобто всі студенти мають можливість отримати відразу два дипломи: від самого університету, а також від одного з університетів Італії (Universita degli Studi del Sannio), США (California International Business University) або Франції (Groupe ESC Troyes’s INBA). Що автоматично підвищує шанси отримати роботу не тільки у Польщі, а й у будь-якій країні світу.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Вищу школу банківської справи?

Як і у більшості вищих навчальних закладах, щоб отримати диплом бакалавра у Вищій школі банківської справи, потрібно навчатися 6 семестрів (3 роки). Диплом інженера вимагає 7 семестрів навчання (3,5 роки), а диплом магістра – 5 років. Студент може обирати собі як польську, так і англійську мову навчання. У Університет банківської справи у Гданську доступна післядипломна освіта, програми MBA i Executive MBA, а також спеціальний розклад для працюючих студентів.

Міжнародна співпраця

Школа співпрацює з зарубіжними вищими навчальними закладами в рамках програми Еразмус+ та різних міжнародних угод. Це дозволяє студентам протягом навчання набути ширшого досвіду за рахунок навчання і практики у вишах усієї Європи.

Вища школа банківської справи має студентський кампус площею понад 14,5 тис. кв. м. Заняття проходять у 45 лекційних і 9 комп’ютерних залах з постійним доступом до WI-Fi та сучасним програмним забезпеченням.

Університет банківської справи у Гданську пропонує щомісячну оплату за навчання, яку ви можете дізнатися, скачавши pdf документ з актуальними цінами по всіх напрямках навчання.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Поморське воєводство

cost

Вартість навчання:870 - 1200 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Свідоцтво зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  5. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  6. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
* В даному списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.