Університет Лазарського у Варшаві

Університет Лазарського розпочав свою діяльність у 1993 році.

Він є науково-дидактичним центром, який вміло поєднує інноваційні освітні стандарти з традиційними цілями освіти, керуючись принципом universitas magistrorum et scholarium.

Група викладачів Університету Лазарського складається з більш ніж 250 видатних експертів в області економіки, політики і права.

Можна тільки пишатися як визнаними іменами в науковому світі, так і фахівцями – практиками зі сфери бізнесу. Завдяки цьому університет забезпечує своїм студентам всебічну підготовку в обраній галузі. З іншого боку, ВУЗ адаптує профіль освіти і досліджень до вимог сучасного світу з акцентом на формування професійних компетенцій.

Університет Лазарського – найкращий польський університет в міжнародному рейтингу U-Multirank, підготовленому Європейською комісією. Крім того, він знаходимться в престижній групі з 8% університетів з найвищим світовим рейтингом. Університет Лазарського має власний сучасний навчальний комплекс, запроектований спеціально для потреб навчального закладу. Дидактичні заняття проходять у просторих кабінетах та акліматизованих аудиторіях, які оснащені найновішим аудіовізуальним та комп’ютерним обладнанням.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет Лазарського?

Університет Лазарського – міжнародний навчальний заклад. Він працює з більш ніж 90 університетами у всьому світі. В рамках програми Erasmus + ви можете відкрити себе новим країнам і іншим культурам. Університет пропонує не тільки обмін студентами, а й закордонні практики і стажування. В навчальному закладі створюються програми вивчення англійської мови спільно з Бостонським університетом і Університетом Ковентрі. Завдяки цим міроприємствам вивчення однієї вибраної області науки ви отримуєте два дипломи – польський і британський.

Ринок праці, що постійно змінюється, ставить випускникам ВНЗ високі вимоги – теоретичні знання, здобуті під час навчання, повинні бути підтверджені практичними навичками. В Університеті Лазарського функціонує Відділ практик та кар’єр, який готує студентів для адаптації з ринком праці. Завдяки практикам, які становлять інтегрований обов’язковий елемент навчального процесу, студенти набувають першого професійного досвіду. Вищий навчальний заклад допомагає випускникам у пошуку цікавої роботи, пропонуючи привабливі пропозиції роботи більше як у 500 фірмах, з якими він співпрацює. Випускники Університету Лазарського користуються великим авторитетом серед роботодавців.

pointer

Польща, Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:
1980 - 7290 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)

Виникли запитання?

Замовте консультацію у нашого спеціаліста

Замовити консультацію