Університет Лазарського у Варшаві

Університет Лазарського у Варшаві є науково-дидактичним центром, який вміло поєднує в собі інноваційні підходи до традиційної освіти, керуючись принципом universitas magistrorum et scholarium. Цей підхід визнаний численними рейтингами:

 • 1-е місце в конкурсі «Найінноваційніший та найкреативніший університет у Польщі серед приватних вишів (2010, Edunews & Academic Informative Center);
 • 1-е місце серед недержавних навчальних закладів у номінації «Кращий факультет права» (Gazeta Prawna 2007, 2008, 2009, 2010);
 • Провідні позиції в багатьох рейтингах університетів видань «Rzeczpospolita» і «Perspektywy».

250 викладачів працюють в Університеті Лазарського в напрямках економіки, політики і права, в тому числі діючі адвокати, судді, політики, бізнесмени та медичні робітники. У стінах університеті навчаються близько 4000 студентів на менеджерів, дипломатів, політиків, маркетологів, юристів, бізнесменів, фінансистів та економістів. Навчання здійснюється польською або англійською на 20 спеціальностях, а для українців діють курси польської мови. Британська акредитація надає можливість навчатися на чотирьох англомовних програмах, а також отримати два дипломи – польського Łazarski University та британського Coventry University.

До викладацької діяльності залучають експертів із Польщі, Німеччини, Великобританії і США. Усі лекції та семінари відбуваються у великих аудиторіях, які оснащені найновішим аудіовізуальним та комп’ютерним обладнанням. Такожі у студентів є доступ до бібліотека з англо- та польськомовною літературою та ресурсами Уельського університету.

Викладачі долучають студентів до практик та стажувань в юридичних канцеляріях, судах, прокуратурах, адміністративних установах та бізнесових компаніях. Велика увага приділяється стимулюючим іграм, круглим столам, SWOT-аналізу, ситуативній діагностиці, кризовому менеджменту та дискусіях за участю висококваліфікованих експертів.

Університет Лазарського у Варшаві співпрацює з більш ніж 90 світовими університетами. В рамках програми Erasmus + можливий не тільки обмін студентами, а й закордонні практики і стажування. 

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет Лазарського?

Ціна за навчання для українців може варіюватися дивлячись на те, на якому факультеті навчається студент та якою мовою. В Університеті Лазарського діє система пунктів ECTS, яка визнана кращими європейськими університетами. Завдяки їй студент може сам скласти свій розклад занять, обравши лише ті предмети, які цікавлять його найбільше. Гнучкий графік занять спеціально розроблено для студентів, котрі працюють під час навчання.

Університет має сучасно оснащений спортивний зал, в якому проводяться і заняття з йоги, і змагання бійцівського клубу. Усі студенти мають можливість займатися баскетболом, футболом, фітнесом, волейболом, відвідувати тренажерний зал чи басейн.

Кампус університету знаходиться в районі Мокотув із загальною площею близько 20 тис. кв. м. Це студмістечко, а гуртожиток пропонує є кімнати на 2 людини. На кілька кімнат йде спільний санвузол і кухня.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Мазовецьке воєводство

cost

Вартість навчання:1700 - 7500 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.