Університет Казимира Великого в Бидгощі

Університет Казимира Великого в Бидгощі рахується найбільшим державним університетом у місті та другим в усьому Куявсько-Поморському воєводстві. Одночасно він є наймолодшим державним навчальним закладом у Польщі завдяки своєму динамічному розвитку. Университет Казимира Великого за свою історію пройшов всі рівні від вищої школи до академії і від академії до університету. 

Наразі університет пропонує понад 80 спеціальностях з природничих, гуманітарних, технічних наук, а також музики або фізичного виховання. Наразі 8000 студентів здобувають тут вищу освіту, серед них велика частка іноземців, в тому числі близько 100 українців. Найбільшу популярність здобули філологічні напрямки, міжнародні відносини, журналістика, туризм та рекреація. Навчання проводиться понад 1000 науковими працівниками польською та англійською мовами.

Університет Казимира Великого в Бидгощі налічує 7 факультетів:

 • Факультет адміністрації та суспільних наук
 • Факультет фізичної культури, здоров’я та туризму
 • Факультет гуманістичний
 • Факультет педагогіки та психології
 • Факультет природничих наук
 • Факультет механіки фізики та техніки
 • Факультет музичних наук

Університет бере участь у програмі Lifelong Learning Programme (Comenius, Grundtvig, Erasmus, Leonardo da Vinci). Зараз триває співпраця з майже 50 іноземними університетами у Німеччині, Іспанії, Франції, Швейцарії, Угорщині, Великобританії, Португалії, Норвегії, Туреччині, Болгарії, Чехії, Бельгії, Фінляндії, Італії, Словаччині, Литві завдяки обмінним програмам MOST (студентська мобільність у межах Польщі) та Erasmus+ (дозволяє частину року навчатись в іншій країні).

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет Казимира Великого?

Якщо у вас є потяг до музики, то саме тут ви можете реалізувати свій творчий хист – факультет музичних наук пропонує наступні напрямки:

 • бакалаврат: музична освіта і адміністрування в музичних колективах, музична освіта і анімація музичної культури
 • магістратура: адміністрування і маркетинг в музичній культурі, естрадна музика і диригування.

В розпорядженні Університету Казимира Великого 15 корпусів, 3 гуртожитки, вражаючий бібліотечний фонд, а також спортивні майданчики та обладнання. Так як спортивні здобутки високо цінуються в академічному житті закладу, університет пропонує напрямок «Фізичне виховання» для підготовки професійних спортсменів, тренерів та вчителів фізкультури.

Університет Казимира Великого має Центр кар’єри, що допомагає випускникам підшукати престижну роботу відповідно до спеціальності. 

В Університеті Казимира Великого у Бидгощі є два гуртожитки, які можуть вмістити до 600 студентів. Кімнатами призначені для однієї чи двох осіб в блоках, які в свою чергу складаються з 4 кімнат. Вартість проживання в даних, обладнаних всім необхідним, гуртожитках становить від 320 злотих в місяць.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Куявсько-Поморське воєводство

cost

Вартість навчання:1000 - 1500 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.

Відгуки про університет

Дуже подобається навчатись в Університеті Казимира Великого. Чудові професори, цікаві заняття. В захваті від можливостей, які відкриваються переді мною завдяки цьому ВНЗ

ПОМАШЕВСЬКА Дарія

Дуже вдячний університету за можливість отримати Європейську якісну освіту. Аніскільки не жалію, що обрав саме цей вищий навчальний заклад.

ФУРСА Сергій