Економічний Університет у Вроцлаві

Економічний Університет у Вроцлаві – це самий популярний державний вищий навчальний заклад в Польщі, який спеціалізується в економіці, уже більше ніж 60 років.

Вроцлавський Економічний Університет стабільно займає високі місця серед економічних університетів:

 • 4 місце серед економічних вищих навчальних закладів (Perspektywy 2018); 
 • 40 місце серед усіх університетів країни (Perspektywy 2018);
 • 48 місце серед усіх вищих навчальних закладів Польщі (Webometrics 2018).

Вроцлавський Економічний Університет пропонує 10 напрямів і майже 100 спеціальностей. Окрім польської, тут можна навчатися англійською мовою – програма бакалаврату і магістратури за напрямом фінанси та бухгалтерський облік Bachelor/Master Studies in Finance. Ті, хто цікавиться міжнародною економікою можуть обрати програму Bachelor/Master in International Business. Серед нових напрямів навчання – інформатика в бізнесі або англійською мовою – Business Informatics, що дає можливість поєднувати інформатику з економікою. Великою популярністю серед програм англійською мовою є напрями логістика та управління. На даний момент це єдиний економічний університет і один з восьми вищих навчальних закладів Польщі, де всі факультети отримали І наукову категорію за оцінкою Міністерства науки і освіти.

Студентам Економічний Університет у Вроцлаві доступні міжнародні обмінні та стипендіальні програми Leonardo Da Vinci, Erasmus+, Visegrad Scholarship Program та інші. Також кожен студент може отримати подвійний диплом: диплом Економічного Університету у Вроцлаві та Технічного університету у  Дрездені (Німеччина).

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Економічний університет?

Вроцлавський Економічний Університет має 31 корпус з адміністрацією, численними аудиторіями, що обладнані найсучаснішою аудіовізуальною апаратурою. В університеті на сьогодні діє 74 студентських та наукових організації, що дозволило його студентам здобути перемогу у найпрестижнішому світовому фінансовому конкурсі CFA Research Challenge.

В Економічному Університеті зараз навчається 15 000 студентів, які мають змогу користуватися бібліотекою з 400 000 примірниками традиційних книг ( 200 000 з них знаходяться у ресурсах вільного доступу) і 36 000 е-книжок.

Для комфортного навчання заклад має гуртожитки, що розташовані недалеко від навчальних корпусів. Вроцлавський Економічний Університет має в своєму комплексі гуртожитки, навчальні будівлі, спортцентр, клуби для студентів, бібліотеку, басейн, тренажерний зал та навіть Скелелазну стінку для різнобічного розвитку студентів.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Нижньосілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:1050 - 1250 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.