Вроцлавський Політехнічний Університет

Політехнічний університет, Вроцлав

Вроцлавський Політехнічний Університет рахується одним із провідних лідерів серед технічних університетів. Уже протягом 70 років займає високі позиції у рейтингу вищих навчальних закладів Польщі: 

 • І місце серед технічних ВНЗ Польщі (Perspektywy 2015);
 • IV місце серед усіх ВНЗ Польщі (Perspektywy 2015);
 • II місце за розміром заробітків випускників (2016 рік, дані порталу wynagrodzenia.pl); 
 • IV місце за затребуваністю випускників бізнесом (згідно з тижневику “Wprost”);
 • III місце серед технічних ВНЗ Польщі (Perspektywy 2018); 
 • VI місце серед усіх ВНЗ Польщі (Perspektywy 2018); 
 • VIII у міжнародному рейтингу (Unirank 2018);
 • XII місце серед всіх польських ВНЗ (Webometrics 2018). 

Понад 30 000 студентів у стінах Вроцлавської політехніки навчаються на 16 факультетах по 39 напрямках. Завдяки тому, що університет має сучасні лабораторії та аудиторії, велика кількість навчальних програм пов’язані з науковими дослідженнями нанотехнологій, біотехнологій, телекомунікації, телеінформатики та інформаційних систем. Близько 800 різних сертифікованих патентів та винаходів – це досягнення науково-педагогічного складу Вроцлавської політехніки. Студенти також мають змогу отримати подвійний диплом за програмою Double Degree Master Programme.

Вроцлавський Політехнічний Університет протягом численних роців налагодив міжнародну співпрацю із такими країнами, як Франція, Чехія, Великобританія, Німеччина, Україна, Болгарія, Аргентина, Марокко, Туреччина та Китай. Адже студенти політехніки можуть приймати участь у міжнародних програмах обміну Erasmus, Erasmus Mundus, Leonardo da Vinci та провести від 3 до 12 місяців в одному з провідних європейських університетів, які розташовані в цих країнах. Також Вроцлавська політехніка входить в European University Association і European Society for Engineering Education, що також займається реалізацією наукових обмінів та студентською практикою.

Випускники Вроцлавської політехніки завжди користуються попитом на європейському ринку працевлаштування, а університет в свою чергу підтримує бізнес-ідеї студентів через Інкубатор підприємництва. Абсолютно усі студенти мають можливість проходження оплачуваної практики у міжнародних компаніях і корпораціях. Серед таких дослідницьких лабораторій та партнерів університету є:  EUREKA, COST, ARISS, Європейське об’єднання вугілля і сталі, IBM, Nokia, Siemens, Networks, Volvo, Google, Whirpool, Ryanair, Google, ABB, HP, Electrolux, Toshiba та інші.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Політехнічний Університет?

На території Вроцлавського Політехнічного Університету розташовано близько 250 кампусів, численні гуртожитки, 462 дослідницькі лабораторії та 102 комп’ютерних класи, велика бібліотека, спортзали та басейн. «The Huffington Post» відніс кампус університету до 15 найкрасивіших у світі. У Вроцлавській політехніці наразі діє понад 200 наукових кіл, організацій, клубів, а також Мовний центр, де можна додатково вивчати одну з іноземних мов (англійська, італійська, іспанська, чеська, французька,  російська та японська).

Ціни на навчання для іноземців у Вроцлавській Політехніці стартують від 1250 євро для програм польською мовою та від 1500 євро для програм англійською мовою за семестр.

У дев’яти гуртожитках Вроцлавського Політехнічного університету щорічно можуть проживати до 3000 осіб. Гуртожитки розміщені у різних частинах міста та мають зручне транспортне сполучення з усіма іншими частинами університету. Вартість проживання становить від 300 злотих за місяць в залежності від кімнат.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Нижньосілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:2500 - 4000 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.