Вроцлавський Політехнічний Університет

Політехнічний університет, Вроцлав

Вроцлавська політехніка належить до найбільших і найкращих польських технічних університетів.

Лідер найпрестижніших рейтингів ВНЗ у Польщі: І місце серед технічних ВНЗ Польщі (Perspektywy 2015), IV місце серед усіх ВНЗ Польщі (Perspektywy 2015).

Сучасну технологічну освіту на 16 факультетах (50 напрямках, серед них і на перспективних англомовних) здобувають понад 33 000 студентів.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Політехнічний Університет?

Програми навчання тісно пов’язані з науковими дослідженнями нових технологій, такими як:

 • нанотехнологія,
 • біотехнологія,
 • телекомунікації,
 • телеінформатика,
 • інформаційні системи.

Навчальний заклад має сучасні лабораторії, де проводяться дослідження світового рівня, співпрацює із багатьма польськими та іноземними фірмами.

Навчальний заклад постійно організовує Ярмарки праці (диплом Вроцлавської політехніки є бажаним на ринку праці), а також підтримує бізнес-ідеї студентів через Інкубатор підприємництва.

У Вроцлавській політехніці діє понад 200 наукових кіл, організацій, клубів, серед них і мистецьких та спортивних.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

pointer

Польща,Нижньосілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:2500 - 4000 євро на рік

Перелік напрямів і вартість навчання

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
 5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.