Ченстоховський Політехнічний Університет

Політехнічний університет, Ченстохова

Ченстоховський політехнічний університет є державнoю устaновoю тa одним із найбільших вищих навчальних закладів. Він заснований у 1949 році і тому рахується одним із найстаріших університетів у країні. Тут працює майже 800 викладачів, серед яких 145 професорів та 485 докторів наук. Відповідно рейтингу Perspektywy політехнічний університет у Ченстохові входить до десятки найкращих технічних університетів Польщі.

На даний момент в Ченстоховському політехнічному університеті навчається близько 10000 студентів на 6 факультетах. Також даний заклад користується великою популярністю серед іноземців. Абітурієнти можуть обирати серед 100 спеціальностей у 32 різниx напpямкаx навчання, серед них – перспективні англомовні напрямки: 2 спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та 5 спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Інженерні напрямки y Ченстоховському політехнічному університеті мають акредитацію Федерації національних інженерних асоціацій Європейського Союзу (FEANI – European Federation of National Engeeniring Associations) у Брюсселі,  таким чином усі випускники інженери отримають ступінь європейського інженера.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Політехнічний університет?

Лектори та викладачі Ченстоховського університету мають великий досвід роботи в галузі міжнародного співробітництва, як і викладачі партнерських університетів з Франції, Німеччини та Бельгії.

Політехнічний університет у Ченстохові бере участь у багатьох науково-дослідницьких проектах. Якщо студент зацікавлений у програмі студентського обміну в рамках нової європейської ПРОГРАМИ ERASMUS+, то він має змогу навчатися один або два семестри в закордонних закладах в одній з європейських країн. Крім того, студенти можуть пройти практику за фахом в обраній країні Європейського Союзу. Фінансування здійснюється з фондів університетів та Європейського Союзу.

Незаперечними перевагами Ченстоховського політехнічного університету є чудова база навчання, сучасні лабораторії і аудиторії та модернізована головна академічна бібліотека.

Приблизна вартість навчання у Ченстоховському Політехнічному Університеті стартує від 1000 євро за рік для всіх іноземців. Також значною перевагою є те, що власники Карти Поляка мають можливість навчатись безкоштовно. На території університету є три гуртожитки, а у вартість проживання (300-320 злотих на місяць) входить користування інтернетом, загальна пральня та спортивний зал.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Сілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:1000 - 1900 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу
  5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
  8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.

Відгуки про університет

Я навчаюсь в Ченстоховській політехніці на факультеті інформатики. Я вважаю, що Ченстоховська політехніка відмінне місце що б отримати вищу освіту за потрібним напрямком. Ми отримуємо хорошу базу знань. Так само в межах інституту часто проводять конференції різні підприємства та фірми, що дає нам можливість отримати хороше робоче місце вже на стадії навчання. Завдяки старанням компанії, процес адаптації до нового місця і навчанні пройшов максимально швидко і комфортно. Нас дуже тепло зустріли, показали нам все. Це стало для мене вирішальними факторами у прийнятті рішення.

ЛЯХИМЕЦЬ Микола

Я полностью осталась довольна работой компании. Ни разу не возникло никаких проблем с документами и все сроки были выдержаны. Консультанты все доступно объясняли и помогали с выбором университета, в результате я подала документы в Ченстоховскую Политехнику и сейчас вполне довольна, так как это учебное заведение предоставляет все необходимые условия для получения высшего образования. Еще хочу отметить, что все преподаватели отлично выполняют свою работу и со всеми у нас сложились хорошие отношения.

ОЛЕШКО Лілія

Я вдячна за допомогу, надану моїй дочці Лізі при вступі в Ченстоховську політехніку. Їй дуже подобається навчатися в цьому університеті, хоча це й нелегко. Викладачі дуже уважні і завжди готові допомогти. Обрана спеціальність – архітектура в будівництві – дуже цікава. Діти, котрі приїхали з України, дружать і між собою, і з польськими студентами.

БУНЧУК Ірина Олегівна