Політехнічний університет, Ченстохова

Політехнічний університет, Ченстохова

Ченстоховський політехнічний університет є державнoю устaновoю тa одним із найстарших і найбільших вищих навчальних закладів у регіоні. Тут працює майже 800 викладачів. Абітурієнти можуть обирати серед 100 спеціальностей у 32 різниx напpямкаx навчання, серед них – перспективні англомовні напрямки: 2 спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та 5 спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».

Інжeнерні напрямки навчання y Ченстоховському політехнічному університеті мають акредитацію Федерації національних інженерних асоціацій Європейського Союзу (FEANI – European Federation of National Engeeniring Associations) у Брюсселі, що дає змогу нашим випускникам отримувати ступінь європейского інжeнера.

Сьогодні на шести факультетах навчається близько 8 тис. студентів.

Бажаєш вивчити польську мову для вступу у Політехнічний університет?

Лектори та викладачі університету мають великий досвід роботи в галузі міжнародного співробітництва, як і викладачі партнерських університетів з Франції, Німеччини та Бельгії.

ERASMUS+. Університет бере участь у багатьох науково-дослідницьких проектах досліджень та науки. Студенти дуже зацікавленні в програмах студентського обміну в рамках нової європейської ПРОГРАМИ ERASMUS+. Кожного року студенти мають змогу навчатися один або два семестри в закордонних закладах в одній з європейських країн. Крім того, студенти можуть пройти практику за фахом в обраній країні Європейського Союзу. Фінансування студентів здійснюється з фондів університетів та Європейського Союзу.

Незаперечними перевагами Ченстоховського політехнічного університету є серед іншого чудова база навчання, сучасні лабораторії та аудиторії, три студентські гуртожитки та модернізована головна академічна бібліотека.

pointer

Польща, Сілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:
1000 - 1900 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)

Виникли запитання?

Замовте консультацію у нашого спеціаліста

Замовити консультацію

Відгуки про університет