Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша в місті Ченстохово

Університет  гуманітарно-природничих наук ім. Яна Длугоша – це державний та сучасний вищий державний університет з 50-річною історією. Університет ім. Яна Длугоша має шість напрямків навчання: гуманітарних, соціальних наук, точних наук, природничих та технічних наук, права та економіки, наук про здоров’я та мистецтв, а також пропонує освіту  в докторській школі з таких дисциплін: хімія, фізика, історія, лінгвістика, літературознавство, музичне мистецтво, пластика та збереження творів мистецтва.

Навчальний заклад також має право присвоїти ступінь хабілітованого лікаря в галузі історії. Зусилля тривають для отримання права на присудження подальших докторських ступенів. Університет гуманітарних наук і наук про життя ім. Яна Длугоша в Ченстохово пропонує кандидатам та студентам майже 35 аспірантури та численні курси і тренінги.

Важливо, що університет уклав міжнародні угоди про співпрацю з дослідницькими центрами з кількох країн. Результат – обмін персоналом, студентами та докторантами, а також впроваджуються двосторонні  угоди та спільне фінансування досліджень.

 • Тип університету : Університет / Державний
 • Рівень навчання : Бакалавр, Магістр, Аспірантура
 • Мова навчання : Польська, Англійська

Бажаєш вивчити польську мову для вступу в Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша в місті Ченстохово?

УВАГА! Вартість навчання для студентів, котрі уклали угоду з “МОК” коштує 5000 злотих на рік.

Дізнайся як подати документи для навчання в Польщі?

Перелік напрямів і вартість навчання

pointer

Польща,Сілезьке воєводство

cost

Вартість навчання:1600 євро на рік

Документи, що зазвичай необхідні для вступу в університет

 1. Копія закордонного паспорту
 2. Копія свідоцтва про народження
 3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
 4. Копія страхового полісу
 5. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
 6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
 7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)
 8. Сертифікат Зовнішнього незалежного оінюваня(ЗНО)
* У поданому вище списку вказаний не повний перелік документів для вступу в даний університет. Повний перелік документів ви можете отримати замовивши консультацію в наших менеджерів.