Курси англійської мови на КІПРІ

Кіпрський міжнародний університет (Cyprus International University (CIU)) відкриває набір студентів на дві літні програми з вивчення англійської мови: «International Summer Academy 2020» та «ECO TEENS Summer Academy 2020».

Літня програма з вивчення англійської мови «International Summer Academy 2020»

Взявши участь в програмі, слухачі зможуть отримати нові знання з іноземних мов, познайомитись з викладачами університету, ознайомитись з роботою факультетів і лабораторій, доторкнутися до історії і культури Північного Кіпру, чудово провести час з новими друзями, відвідуючи з ними місцеві фестивалі, концерти та екскурсії.

Вартість Програми

* Бронювання місця до 01 квітня гарантує Вам знижку 5%

550 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ(проживання в одномісному номері)

525 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ (проживання в двомісному номері)

500 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ (проживання в трьохмісному номері)

У вартість входить:

 1. навчання
 2. проживання
 3. харчування
 4. розважальна програма в студентському кампусі
 5. відвідування спортзалу
 6. відпочинок на пляжі
 7. трансфер по території Кіпру
 8. ПДВ

Додатково сплачується 380 Євро за:

 1. авіаквитки,
 2. підготовку документів,
 3. медичне страхування,
 4. супровід

Кожний наступний тиждень 225 євро. Для родичів знижка по 20 євро.

Програми навчальні:

 1. General English
 2. IELTS preparation (від 3 тижнів)
 3. Programs for teachers, adults or upon your special request for kids and teenagers.

Навчання: 20-25 академічних годин в тиждень. Студенти можуть вибирати індивідуальні чи групові заняття з англійської мови (General English), або підготовку до IELTS. Robotics (лише для групових заїздів), Sustainability program Заявки на проведення в межах програми або замість вивчення англійської мови різноманітних семінарів, тренінгів та курсів, які пов’язані з факультетами університету, приймаються на розгляд від групи студентів (мінімум 8 чоловік) Для батьків можливе перебування без вивчення мови.

Літня програма з вивчення англійської мови «International Summer Academy 2020»

Сьогодення змушує нас задумуватись над збереженням ресурсів, переробкою, вторинним використанням та збільшення ресурсів. Під час програми слухачі отримають не лише теоретичні знання під час занять в аудиторіях, а також відвідають станцію сонячних батарей, еко-теплиці і городи, познайомляться з роботою еко-кафе, зможуть побачити переробку паперу та вторинне використання його. Матимуть змогу пошити собі сумку, навчитись робити олівці, змайструвати собі вазу з еко-цементу та багато іншого.

Заняття проводяться англійською мовою. В програмі можуть приймати участь слухачі з рівнем мови Intermediate та вище.

Вартість Програми

*При оплаті за участь в програмі до 1.04.2020 знижка 5%

375 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ(проживання в одномісному номері)

350 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ (проживання в двомісному номері)

325 ЄВРО ЗА ДВА ТИЖНІ (проживання в трьохмісному номері)

У вартість входить:

 1. навчання
 2. проживання
 3. харчування
 4. розважальна програма в студентському кампусі
 5. відвідування спортзалу
 6. відпочинок на пляжі
 7. трансфер по території Кіпру
 8. ПДВ

Додатково сплачується 380 Євро за:

 1. авіаквитки,
 2. підготовку документів,
 3. медичне страхування,
 4. супровід

Кожний наступний тиждень 100 євро. Також для учасників програми «INTERNATIONAL SUMMER ACADEMY 2020» Кожний наступний тиждень в проекті «ECO TEENS Summer Academy 2020» 100 євро.

Реєстрація для Участі

Реєстрація для участі в І заїзді триває до 16.06.2020 – І Заїзд з 04.07 – 19.07.2020.
Реєстрація для участі в ІІ заїзді триває до 10.07.2020 – ІІ заїзд з 01.08 – 16.08.2020.

Вік: від 12 років і далі без обмежень. Діти до 12 років приймаються з супрводжуючим або з батьками (вартість для батьків без занять англ мовою на 100 євро менше)

Місце проведення: Кіпрський міжнародний університет (CIU), Північний Кіпр, м.Лефкоша (Нікосія, турецька частина). Заняття, проживання, харчування проводяться на базі кампусу CIU

Проживання: Кімнати на 1, 2, 3 людини. В кімнаті є міні-холодильник, кондиціонер, телевізор, телефон, кабельний інтернет, санвузол, постільна білизна, подушки, міні-мило, міні-гель для душу, туалетний папір. Рушники не надаються! Засоби особистої гігієни та інші товари можна придбати в супермаркеті на території кампусу або привезти із собою. Послуги пральні надаються за додаткову оплату.

Харчування: Три рази на день. Фіксоване меню (сніданки , обіди ,вечері) на базі студентської їдальні .Системи шведського стола немає!

Вміст програми окрім навчання: В рамках програми для учасників будуть організовані екскурсії по містах та історичних місцях острову, виїзди на пляж, розважальні заходи в кампусі, відвідування спортзалу на території кампусу, розважальні програми за межами кампусу (деякі заходи будуть запропоновані за додаткову плату. Наприклад боулінг, кіно, яхт-тур,картінг і т.д)

Вїзд в країну можливий при наявності ID картки( нового українського паспорту) або закордонного паспорту. Віза безкоштовна.

До 90 днів перебування при наявності запрошення від університету. Ставиться відмітка в паспорті або на окремому папері в аеропорті Еркан Північного Кіпру (код аеропорту ECN). Завчасно оформлювати візу не потрібно.

Для неповнолітніх дітей (до 16 років) необхідне нотаріальне доручення від обох батьків для виїзду дитини за кордон.