Наші викладачі

Зоряна Висоцька

Зоряна ВисоцькаКандидат філологічних наук, старший викладач кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки Одеського національного економічного університету. Педагогічний стаж – 19 років. Викладач польської мови як іноземної, української мови. Сфера наукових інтересів – стилістика польської та української мови, стилістика наукового тексту. Автор понад 50-ти наукових та науково-методичних праць. Учасниця багатьох міжнародних, всеукраїнських конференцій та симпозіумів (Чехія м. Оломоуць, Грузія м. Тбілісі, Білорусь м. Мінськ).

Оксана Яворська

Оксана ЯворськаСтарший викладач кафедри мовної та міжкультурної комунікації Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. 17-літній досвід викладання польської мови як іноземної в суботній польській школі, в приватній школі іноземних мов та в університеті. Автор 3 методичних посібників з польської мови для студентів-полоністів.

Мацькович (Дидинська) Марія Романівна

Мацькович (Дидинська) Марія РоманівнаКандидат філологічних наук, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, методист вищої категорії, забезпечення викладання та вивчення польської мови як рідної та іноземної у школах та вишах України. Автор програм з польської мови як рідної та іноземної, затверджених МОН України.