Західнопоморський технологічний університет, Щецин

Західнопоморський технологічний університет

Історія Західнопоморського технологічного університету у Щецині (ZUT) розпочалася у 2008р в результаті злиття двох навчальних закладів із багатою історією – Технічної школи (1946р.) та Академії сільського господарства (1954р.)

У цьому ВНЗ навчається близько 17000 студентів, працює 1100 викладачів, з яких 280 мають звання профессора, або вчених зі ступенем, який відповідає нашому рівню кандидата наук. Університет має 10 факультетів та пропонує повний спектр академічного навчання: бакалавр, інженер-магістр, аспірант; а також можливості післядипломного навчання.

Університет відкриває спеціальні запрошення на час навчання учасникам таких програм як, наприклад, Erasmus+, співпрацює з 82 європейськими ВУЗами в рамках програм LLP/ERASMUS і з 50 установами-партнерами в усьому світі.

ZUT – це можливість студента підготуватись до професійного життя, отримавши спеціальність, що відповідає сучасним потребам.

За рейтингом кращих університетів Польщі у січні 2015 року університет посів почесне 10 місце!

pointer

Польща, Західнопоморське воєводство

cost

Вартість навчання:
1050 євро на рік

Напрямки навчання

Бакалаврат
Навчання польською мовою
Бакалаврат
Навчання англійською мовою
Магістратура
Навчання польською мовою
Магістратура
Навчання англійською мовою

Документи, що необхідні для вступу в університет

  1. Копія закордонного паспорту
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Актуальні кольорові фотографії формату 3,5х4,5 см. Обличчя повинне займати 70% фото
  4. Копія страхового полісу (страховий поліс можна придбати в м. Рівне в день подання документів. Страхова компанія «Княжа»)
  5. Атестат зрілості з додатком про повну загальну середню освіту з апостилем та довідкою, що надає право вступу до вищих навчальних закладів у країні проживання абітурієнта. Абітурієнти, котрі подають заяву про вступ на магістратуру, повинні додати диплом та додаток до диплому про базову вищу освіту (диплом «Бакалавра») з апостилем
  6. Документи іноземною мовою слід подавати разом з перекладом на польську мову. Переклад виконується уповноваженим перекладачем, який є в списку Міністерства юстиції Республіки Польща. Також приймаються документи або затверджені Генеральним Консулом Республіки Польща, який працює в країні, де були видані документи.
  7. Документ, що підтверджує знання польської мови (Сертифікат на рівень В2)