Профорієнтаційне тестування та консультування

Профорієнтаційне тестування та консультування

Тестування є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, його ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що впливають на професійну діяльність.

Підліток і його батьки отримують додаткову інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії.

Тестування допомагає:

  • виявити схильності і здібності дитини до різних видів діяльності;
  • визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свій творчий хист, а значить досягти найбільшої ефективності і задоволення від майбутньої професійної діяльності;
  • мотивувати старшокласника самостійно зробити вибір освіти, тобто самостійно прийняти своє, можливе перше, життєво важливе рішення;
  • побудувати стратегію підготовки до вступу до ВНЗ на підставі результатів тестування;
  • досягти взаєморозуміння між батьками і підлітком за його вибором подальшої освіти.

Тести розроблені для старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів, абітурієнтів, які вагаються щодо правильності попереднього вибору.

Ми використовуємо в своїй роботи найновітніші розробки по профорієнтаційним тестам.

Одні з них є профорієнтаційні тести “Magellano” розробила італійська компанія Giunti Psychometrics – визнаний лідер на ринку професійного орієнтування в Європі. Методика «Магеллано Університет» сертифікована Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПНУ (Сертифікат СЕ № 2640158) та адаптована для України. На разі це один із найкращих профорієнтаційних комплексів на теренах нашої держави.